EMBRYOLISSE – RADIANT EYE 4,5G

1.220 ден

2 на залиха

Осветлувачки стик за блескаво подрачје околу очите 

2 на залиха

Шифра: 1432370 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Осветлувачки стик за блескаво подрачје околу очите 

Тајната на шминкерите за моментален сјај во пределот околу очите, што го нагласува изгледот и ја истакнува убавината на очите. Реконструктивен, хидратантен ботанички комплекс за ефект на сјајна и осветлена кожа околу очите. Богато со полисахариди, витамин ПП, алое вера и глицерин. Ги намалува темните кругови и отокот во пределот околу очите. Не содржи парабени, нема мирис и е дерматолошки тестирано.

Употреба: Нанесете секој ден наутро или навечер со кружни движења одвнатре кон надворешноста на окоте, за интензивни резултати, постапката може да се повтори.