GALENIC – AQUA INFINI LOTION 200ML

Original price was: 1.790 ден.Current price is: 1.253 ден.

1 на залиха

Козметички лосион за идратација

1 на залиха

Шифра: 1434265 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Козметички лосион.

За хидратација. Козметички лосион: ја навлажнува и подготвува кожата за дејство на последователна нега. Збогатен со екстракт од розата од Ерихон, тој е незаменлив прв гест на убавина во секојдневниот козметички ритуал. Навистина ефикасен, овој лосион внесува интензивна свежина во кожата додека ја подготвува за корисните ефекти од следните ритуални чекори.