GALENIC – AQUA INFINI REFRESHING WATER GEL 50ML

1.719 ден

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

1 на залиха

Освежувачки аква гел, хидратантна смирувачка течност, безмасно навлажнувачко млеко, ја поправа и негува кожата. 

1 на залиха

Шифра: 1434262 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Освежувачки аква гел хидратантна смирувачка течност, безмасно навлажнувачко млеко, ја поправа и негува кожата. 

Навлажнува моментално, со безмасна и нелеплива текстура. Со ултра фина текстура, слична на гел, се трансформира во освежуваќки капки вода кои совршено се впиваат во кожата. Содржи хидратантен екстракт од роза во Ерихон.

Нанесете наутро на лицето и вратот.