GALENIC – BEAUTY DE REGARD EYE CREAM 15 ML

3.170 ден

1 на залиха

Крио-крем контур за очи за подочници, темни кругови, брчки, умор.

1 на залиха

Шифра: 1434267 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крио крем-контур за очи. 

Подочници/Темни кругови/Брчки/Умор. Крио крем контур за очи BEAUTE DU REGARD го намалува отокот, ги маскира темните кругови, ги измазнува брчките и ја затегнува кожата во пределот околу очите.Збогатен со хијалуронска киселина, овој комплексен производ продира во кожата за да обезбеди нега “се во едно”. Неговата ефикасност е клинички докажана и на студ и на собна температура.