GALENIC – CONFORT SUPREME NIGHT CREAM 50 ML

3.319 ден

1 на залиха

Интензивен подхранувачки ноќен крем ја подхранува, хидрира, ревитализира кожата наменет за сува кожа.

1 на залиха

Шифра: 1434268 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Интензивен подхранувачки ноќен крем. 

Подхранува, Хидрира, Ревитализира ,За сува кожа. Интензивен подхранувачки ноќен крем: подхранува, хидрира, ја ревитализира кожата секоја ноќ. Збогатен со скапоцено масло од арган и арганови пептиди, го потопува вашето лице во хранлива купка и дава чувство на целосна удобност и задоволство. Ноќ по ноќ, оваа важна нега ја ревитализира  вашата кожа, правејќи ја мека и еластична. Кога ќе се разбудите, вашаат кожа ќе го почувствува комфорот.