GALENIC – CONFORT SUPREME SERUM 30 ML

3.780 ден

1 на залиха

Богат подхранувачки серум , ја хидрира кожата, за сува кожа.

1 на залиха

Шифра: 1434269 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Богат подхранувачки серум. 

Подхранува/Хидрира наменет за сува кожа. Богат подхранувачки серум:подхранува, хидрира, го ублажува чувството на затегнатост и непријатност на сува и многу сува кожа. Овој богат и раскошен серум, со исклучителна хранлива формула е доказ за стручноста на мастер дизајнерите на Galenic формулациите. Збогатен со скапоцено масло од арган, ја враќа удобноста на кожата и го убалжува чувството на затегнатост,предизвикано од надворешните влијанија (студ, ветер, вода, екстремна топлина, клима итн). Овој серум постапно се топи на кожата, оставајќи ја мека и еластична. Од ден на ден,интензивно негувана и хидрирана вашата кожа  ужива апсолутна  удобност.