GALENIC – CREME-MOUSSE 150ML

1.086 ден

Нема на залиха

Крем-пена чисти во длабочина и ја отстранува шминката.

Нема на залиха

Шифра: 1434283 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крем-пена 

Чисти во длабочина и ја отстранува шминката. Крем-пена која ја чисти и отстранува шминката на лицето. Збогатена со цветна вода од детелина, позната по својот оксигенирачки и смирувачки ефект. Текстурата се трансформира во свилен крем за чистење, отстранување на шминка и кожата ја прави удобна.