GALENIC – OPHYCEE CORECTING CREAM DRY SKIN 50 ML

3.389 ден

1 на залиха

Корективен крем Ја измазнува, ја храни кожата, За сува кожа, против брчки.

1 на залиха

Шифра: 1434273 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Корективен крем. 

Ја измазнува, ја храни кожата/За сува кожа, против брчки. Ги измазнува фините и длабоки линии, ја храни и дава сјај на сувата кожа на лицето. Овој богат крем,со ексклузивна формула против стареење, е наследство од  технолозите на Galenic, мајстори дизајнери на текстурата,. Испушта  син екстракт од алги-илјадагодишна сила против стареење, која во комбинација со хранлив шеа путер,  ја враќа свежината и сјајот на сувата кожа на лицето. Ден по ден, длабоките линии ги губат своите контури. Патент поднесен во Франција.