GALENIC – OPHYCEE NIGHT SMOOTHING CREAM 50 ML

3.389 ден

1 на залиха

Измазнувачка ноќна нега ги обликува цртите на лицето, Против брчки.

1 на залиха

Шифра: 1434276 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Измазнувачка ноќна нега. 

Ги обликува цртите на лицето/Против брчки. Ја измазнува кожата и го брише заморот од цртите на лицето. Оваа кадифена ноќна нега, ексклузивна формула против стареење,е наследство од технолозите на GALENIC.  Во комбинација со специјален коктел од честички од природна гума кои ги исполнуваат длабоките линии со ефект на „полнење“, овој крем и дава на вашата кожа на лицето интензивна нега на измазнување во текот на ноќта. Наутро изгледајте свежо и целосно обновено.