LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS AGE CORRECT TINTED CREAM SPF50+ 50ML

2.140 ден

Нема на залиха

Крема со многу висока заштита од сонце, видливо намалува брчки и темни дамки. 

Нема на залиха

Опис

Крема со многу висока заштита од сонце, видливо намалува брчки и темни дамки.

24-часовна хидратација, лесна текстура за дневна заштита. Иновативна технологија Meroxyl XL + Витамин B3 + Витамин Е, збогатен со термална вода. Нанесете рамномерно на цело лице секое утро како последен чекор во рутината на нега на кожа и пред шминкање. Избегнувајте го пределот околу очите.