LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS HYDRATING LOTION SPF30 250ML

1.565 ден

1 на залиха

ХИДРАТАНТНО МЛЕКО ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ СПФ30  250МЛ

1 на залиха

Опис

ХИДРАТАНТНО МЛЕКО ЗА ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ СПФ30  250МЛ

За чувствителна и сува кожа

Висока заштита од сонце и штетните УВА/УВБ зраци. Нанесете го производот на телото половина час пред изложување на сонце