LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS XL SPF50+ 250ML

1.860 ден

5 на залиха

ОСВЕЖУВАЧКИ ГЕЛ СО ВИСОКА ЗАШТИТА SPF50+  250ML

5 на залиха

Опис

ОСВЕЖУВАЧКИ ГЕЛ СО ВИСОКА ЗАШТИТА SPF50+  250ML

Освежувачки гел кој лесно се нанесува на мокра или сува кожа

Немасен.Нелеплив.Не остава бели траги при нанесување на мокра кожа

WET SKIN ИНОВАЦИЈА:Невидлив гел кој создава заштитен хидрофобен слој на кожата кој ја одбива водата

Употреба:Нанесете го средството непосредно пред излегување на сонце