LA ROCHE POSAY – CICAPLAST LEVRES 7,5ML

480 ден

3 на залиха

Балзам за обнова на заштитниот слој на кожата на усните. 

3 на залиха

Шифра: 1427818 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Балзам за обнова на заштитниот слој на кожата на усните. 

За усните и подрачјето околу усните со сува, испукана и надразнета кожа. Пантенол + МП липиди. Нема мирис. Нанесувајте по потреба, за деца и возрасни.