LA ROCHE POSAY – CICAPLAST MAINS 50ML

720 ден

3 на залиха

Крема за обнова на заштитниоот слој на кожата на рацете.

3 на залиха

Шифра: 1431706 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крема за обнова на заштитниоот слој на кожата на рацете.

За раце оштетени од секојдневните домашни и професионални активности. Нанесете по потреба. Веднаш можете да продолжите со вообичаените активности. Без парафен.