LA ROCHE POSAY – HYDRAPHASE HA UV SPF25 LIGHT 40ML

2.190 ден

Нема на залиха

72- ЧАСОВНА ХИДРАТАНТА КРЕМА ЗА ПОЛНОСТ И СЈАЈ НА КОЖАТА

Нема на залиха

Шифра: 1434934 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

72- ЧАСОВНА ХИДРАТАНТА КРЕМА ЗА ПОЛНОСТ И СЈАЈ НА КОЖАТА

За дехидрирана кожа без сјај

Лесна и немасна текстура

Филтри против УВА и УВБ зрачење за заштита на кожата од штетните ефекти од сонцето

Употреба : Се нанесува на лицето и вратот секое утро.Избегнувајте го пределот околу очите.Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.