LA ROCHE POSAY – LIPIKAR LAIT UREA 10 % 400 ML

1.900 ден

2 на залиха

LIPIKAR  МЛЕКО УРЕА 10%

2 на залиха

Шифра: 1436111 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

LIPIKAR  МЛЕКО УРЕА 10%

Хидратантно млеко со тројно дејство, против перутење, против груба кожа со смирувачко дејство 48 часа

Погоден за луѓе склони кон кератозис пиларис,  сенилна ксероза и псоријаза.

Употреба : Еднаш или двапати на ден. Не нанесувајте на лицето .