LA ROCHE POSAY – MELA B3 CREAM 40 ML

2.305 ден

2 на залиха

ИНТЕНЗИВЕН КРЕМ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ

2 на залиха

Шифра: 1436693 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ИНТЕНЗИВЕН КРЕМ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ

Секојдневно помага во заштита на кожата од темни дамки. Кожата моментално делува посветла и порамномерна

По 4 недели од примената големината на темните флеки, нивниот број и интензитет се намалени

Погоден за сите типови кожа, дури и за масна кожа

Употреба: Нанесете наутро на лицето,вратот и деколтето