LA ROCHE POSAY – MELA B3 SERUM 30 ML

3.155 ден

2 на залиха

ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРАТ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ

2 на залиха

Шифра: 1436694 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРАТ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ

ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРАТ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ И ПОСТ-АКНИ ДАМКИ

По 1 недела од нанесувањето на кожата изгледа порамнорен

По  2 недели видливоста,бојата и бројот на темни дамки се намалени

Погоден за сите типови кожа,дури и за масна кожа