LA ROCHE POSAY – TOLERIANE DERMO-CLEANSER 200ML

1.215 ден

3 на залиха

Лосион за чистење на лице и отстранување на шминка, наменето за употреба на лице и очи. 

3 на залиха

Опис

Лосион за чистење на лице и отстранување на шминка, наменето за употреба на лице и очи.

За сите типови на кожа, не содржи парфеми. Нанесете на лицето со нежни кружни движења, потоа исплакнете со вода. Наменето само за надворешна употреба.