MIDINEB – Инхалатор

2.950 ден

2 на залиха

Компресорски инхалатор за аеросол терапија.

2 на залиха

Шифра: 1424675 Категорија: Ознака:

Опис

Компресорски инхалатор за аеросол терапија, опремен со NEB JEB ампула за небулизација.