MUSTELA BABY LOTION WITH COLD CREAM 200ML

655 ден

5 на залиха

ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗБОГАТЕН СО COLD КРЕМ 200МЛ

5 на залиха

Опис

ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗБОГАТЕН СО COLD КРЕМ 200МЛ

Посебно формулирано за употреба од првиот ден. Идеален за секојдневна хидратација на сува кожа. Ја храни и смирува сувата кожа благодарение на хранливиот и заштитен комплекс ( cold крем + церамиди), го зајакнува и штити хидролипидниот слој.