VICHY – NEOVADIOL FIRMING ANTI DARK CREAM SPF 50+ 50 ML

2.830 ден

3 на залиха

КРЕМА ЗА ЗАЦРСТУВАЊЕ НА КОЖАТА И ЗАШТИТА ОД ТЕМНИ ДАМКИ ВО ПОСТМЕНОПАУЗА СО SPF50+ 

3 на залиха

Опис

КРЕМА ЗА ЗАЦРСТУВАЊЕ НА КОЖАТА И ЗАШТИТА ОД ТЕМНИ ДАМКИ ВО ПОСТМЕНОПАУЗА СО SPF50+

PROXYLANE + ЕКСТРАКТ ОД СЕНА + НИАЦИНАМИД (B3)

Намалува брчки, штити од појава на темни дамки

Зголемува еластичност на кожата, помага во ублажување на штетното влијание на менопаузата и УВ зрачењето

Кожата делува поцврста, а брчките и темните дамки се секој ден се помалку видливи