RAUSCH – HEARTSEED SENSITIVE SHAMPOO 200ML

965 ден

1 на залиха

Шампон за чувствителен скалп со Винова лоза

1 на залиха

Шифра: 1434724 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Шампон за чувствителен скалп со Винова лоза

Смирува, хидрира и го релаксира иритираниот скалп. Пребиотичката активна состојка ја враќа природната рамнотежа на скалпот. Го ублажува црвенилото, чисти многу нежно. р-Н балансиран, без бои и без сулфати. Со скапоцен екстракт од винова лоза.

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.