REVALID – REVITALIZING PROTEIN CONDITIONER 250ML

770 ден

Нема на залиха

Revalid регенеративниот протеински балсам со хранливи состојки како екстракт од овес, пченични протеин и пантенол ја подобрува структурата на вашата коса правејќи ја мека, сјајна и еластична без да тежи надолу. Лесно се чешла. Не содржи парабени и сулфати.

Нема на залиха

Опис

Revalid регенеративниот протеински балсам со хранливи состојки како екстракт од овес, пченични протеин и пантенол ја подобрува структурата на вашата коса правејќи ја мека, сјајна и еластична без да тежи надолу. Лесно се чешла. Не содржи парабени и сулфати.

После миење на косата со шампонот Revalid нанесете го Revalid кондиционерот преку целата коса, и тоа од скалпот до врвовите. Почекајте балсамот да делува за момент, расчешлајте со чешел со широки запци пред да исплакнете целосно.