REVITALASH – ADVANCED EYELASH SERUM 2 ML

6.015 ден

1 на залиха

СЕРУМ ЗА НЕГУВАЊЕ НА ТРЕПКИТЕ  2 МЛ

1 на залиха

Шифра: 1435476 Категории: , Ознаки: ,

Опис

СЕРУМ ЗА НЕГУВАЊЕ НА ТРЕПКИТЕ  2 МЛ

Оригиналниот серум за регенерација на трепките развиен од лекар се однесува на видливите знаци на стареење на трепките поради хемиски и еколошки стресови, што доведува до поздрав изглед и луксузни трепки.

Овој наградуван и водечки серум во категоријата располага со сопствена, научно напредна технологија за зајакнување на трепките и заштита од кршење додека ја подобрува флексибилноста и сјајот, што резултира со драматичен изглед на трепките.

ШТО ДРУГО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ:
Безбедно за употреба со екстензии на трепките
Развиен лекар
Ревидиран офталмолог
Дерматолог разгледа
Клинички тестирано
Хипоалергично и не иритирачки
Без масло
Вегански пријателски и без суровост
Не содржи парабени, фталати, мириси, глутен
Направено во САД.
Комерцијалната технологија која се наоѓа во нашата водечка категорија за регенератор на трепките, RevitaLash® Advanced, е патентирана во Соединетите Држави за нејзиниот Curl Effect®. Откријте ја убавината на вашите природни трепки.