RILASTIL ACNESTIL CLEANSING GEL PURIFYING 400ML

810 ден

2 на залиха

Гел за миење со олигопептид 10, Азелоглицин, и Ниацинамид наменет за  чистење и ребалансирање на нечиста, кожа со флеки и склона кон акни. 

2 на залиха

Шифра: 1435234 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Гел за миење со олигопептид 10, Азелоглицин, и Ниацинамид наменет за  чистење и ребалансирање на нечиста, кожа со флеки и склона кон акни. 

Нанесете на кожа, истријте и исплакнете.