RILASTIL ACNESTIL OILY ACNE-PRONE SKIN TONER 90ML

760 ден

2 на залиха

Тонер за масна кожа и кожа склона кон акни против несовршености. 

2 на залиха

Шифра: 1435255 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Тонер за масна кожа и кожа склона кон акни против несовршености. 

Лосион за елиминирање на преостанатите нечистотии на кожата и за целосно чистење на себороична осетлива, иритирана и десквамирана кожа. Промовира обновување на површинскиот хидролипиден филм на кожата и ја прави кожата смирена, чиста и освежена.