RILASTIL D-CLAR DAILY DEPIGMENTING CREAM 40ML

1.170 ден

2 на залиха

За депигментација со измазнувачко дејство со Хидрокси-Ресвератрол и кларитек комплекс. 

2 на залиха

Шифра: 1435257 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

За депигментација со измазнувачко дејство со Хидрокси-Ресвератрол и кларитек комплекс. 

Дневна нега за депигментација која претставува третман против дамки кој ја чисти и измазнува кожата. Ги намалува хиперхромните сончеви дамки, мелазмата, хиперпигментација предизвикана од лекови или поствоспаление и со негово смирувачко дејство, го изедначува тенот на кожата.