RILASTIL D-CLAR UNIFORMING CREAM LIGHT COLOR SPF50+ 40ML

1.160 ден

2 на залиха

Фотозаштитна крема со СПФ50+ со про-дна комплекс наменет за хиперпигментирана кожа.  Светла нијанса

2 на залиха

Шифра: 1435246 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Фотозаштитна крема со СПФ50+ со про-дна комплекс наменет за хиперпигментирана кожа. Светла нијанса. 

Фотозаштитна крема со глатка текстура специфично формулирана со кларитек комплекс која што спречува формирање на темни дамки. Тонирана нијанса ја сокрива хиперпигментацијата, давајќи и хомоген и униформен тен на кожата.