RILASTIL SUN TRANSPARENT STICK SPF50+ 8,5ML

665 ден

2 на залиха

Транспарентен стик со многу висока заштита од сонце. 

2 на залиха

Опис

Транспарентен стик со многу висока заштита од сонце.