URIAGE – BARIEDERM CICA INSULATING REPAIRING HAND CREAM 50ML

345 ден

Нема на залиха

Крем за многу сува кожа на рацете. 

Нема на залиха

Опис

Крем за многу сува кожа на рацете. 

Создава заштитна бариера на кожата, ја омекнува и храни кожата на рацете. Може да се користи за лична и професионална употреба. Брзо се впива, нема мирис, дерматолошки тестиран производ. Нанесете од кремот на рацете секогаш кога е потребно.