URIAGE BARIEDERM CICA LEVRES 15ML X 2 *SET*

655 ден

Нема на залиха

Балзам за заштита на усни

Нема на залиха

Шифра: 1434691 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Балзам за заштита на усни 

Се препорачува при екстремно суви усни. Специјална формулација на балзамот делува како бариерна заштита од надворешните влијанија, а истовремено и ја обновува кожата. Текстурата на балсамот е збогатена со хранливи состојки за кожата и овозможува долготрајна ефикасност. Без присуство на вода, само за надворешна употреба.