URIAGE – DEPIDERM ANTI-DARK SPOT 30ML

1.340 ден

1 на залиха

КРЕМ ЗА ИНТЕНЗИВНА НЕГА НА ТЕМНИ ДАМКИ

1 на залиха

Шифра: 1435563 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

КРЕМ ЗА ИНТЕНЗИВНА НЕГА НА ТЕМНИ ДАМКИ

За сите типови кожа

Кремот помага во корегирање на темните дамки на кожата и во превенција на нивното повторно појавување.Со редовно користење на кремот, темните дамки избледуваа, текстурата на кожата е порамна, а самиот тен е поунифициран

Употреба : Нанесете наутро и/или навечер на лицето и вратот