URIAGE – DEPIDERM ANTI-DARK SPOT SERUM 30ML

1.750 ден

2 на залиха

СЕРУМ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ НА КОЖАТА

2 на залиха

Шифра: 1435564 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

СЕРУМ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ НА КОЖАТА

За сите типови кожа

Со редовна употреба на серумот се намалува појавата на темни дамки, а кожата е унифицирана и сјајна

Употреба : Се нанесува наутро и навечер на лицето и вратот пред употреба на другите продукти за дневна нега на кожа