URIAGE – DEPIDERM ANTI-DARK SPOT SPF50+ 30ML

1.255 ден

2 на залиха

ДНЕВЕН КРЕМ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ СО СПФ50+

2 на залиха

Шифра: 1435562 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

ДНЕВЕН КРЕМ ПРОТИВ ТЕМНИ ДАМКИ СО СПФ50+

За сите типови кожа

Кремот помага во превенција на повторно појавување на темни дамки на кожата и ги заштитува областите зафатени од одредени дерматолошки процедури

Употреба : Се нанесува рамномерно на лицето, вратот и рацете пред секое изложување на сонце