URIAGE EAU THERMALE 300ML

620 ден

2 на залиха

Термална вода

2 на залиха

Шифра: 1432707 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Термална вода 

Ја хидрира и смирува кожата, ја зајакнува кожната бариера, штити од слободни радикали. Изотонична со антиоксидационо дејство.