URIAGE EAU THERMALE HAND CREAM 50ML

305 ден

Нема на залиха

Крем за раце со термална вода 

Нема на залиха

Шифра: 1433722 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крем за раце со термална вода 

Ултра нежен крем за нега на кожа, збогатен со Uriage термална вода, што создава „невидлива ракавица“ на рацете. Овој крем за раце смирува и им носи удобност на сувите и ослабени раце. Ги зајакнува ноктите.