URIAGE EAU THERMALE SPF20 CREAM 40ML

925 ден

3 на залиха

Крем за лице за нормална до комбинирана кожа со заштитен фактор

3 на залиха

Шифра: 1430152 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Крем за лице за нормална до комбинирана кожа со заштитен фактор

Наменето за нормална до комбинирана кожа. Дава 24 часовна хидратација на кожата на лицето, содржи хидро-термален комплекс. Претставува одлича база за make-up. Достапна и со UVA/UVB заштита од штетните сончеви зраци.