URIAGE – EAU THERMALE WATER SERUM 30ML

1.050 ден

3 на залиха

ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ 

3 на залиха

Шифра: 1435311 Категории: , Ознаки: ,

Опис

ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ 

За дехидрирана кожа 24 – часовна хидратација, хидрира, регенерира, осветлува

Овој серум ја ревитализира дури најдехидрираната кожа во 3 чекори:

1.Кожата повторно станува хидирана

2.Континуирано зголемување на хидратација на кожата

3.Повторно постанување на бариерниот ефект на кожата и спречување дехидратација