URIAGE – GYN-PHY REFRESHING GEL 200ML

535 ден

Нема на залиха

Гел за интимна хигиена гез сапуни. 

Нема на залиха

Шифра: 1426854 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Гел за интимна хигиена гез сапуни. За чувствителна мукозна мембрана.

Освежувачки гел за секојдневна интимна хигиена. Многу нежен, со лесен мирис, не содржи сапуни. Направете пена на интимните делови, потоа темелно исплакнете ја пената. Само за надворешна употреба. Погоден и за деца постари од 4 години.