URIAGE – HYSEAC 3-REGUL CREAM GLOBAL SKINCARE 40ML

815 ден

1 на залиха

Крем со матирачки ефект за масна кожа со дамки. 

1 на залиха

Шифра: 1424152 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Крем со матирачки ефект за масна кожа со дамки. 

Кремот ги ограничува црните дамки и неправилности на кожата, ја намалува бактериската адхезија и го ограничува излачувањето на маснотии од кожата. Кожата останува без дамки и станува матирана, сјајна и со подобрена текстура. Нанесете од кремот наутро или навечер на чиста и сува кожа.