URIAGE HYSEAC FLUID SPF50+ 50ML

875 ден

1 на залиха

Флуид со заштитен фактор за масна кожа

1 на залиха

Шифра: 1430157 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Флуид со заштитен фактор за масна кожа

Обезбедува висока заштита од сонце благодарение на  UVA/UVB филтрите. Погоден за комбинирана до мрсна кожа. Ја хидрира кожата и дава мат ефект.