URIAGE HYSEAC HYDRA CREAM 40ML

684 ден

1 на залиха

Обновувачка крема за лице

1 на залиха

Шифра: 1430169 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Обновувачка крема за лице

Обновувачка крема за лице. Ја смирува и хидрира кожата. Ја обновува и ја јакне кожната бариера. Наменета за кожа иритирана од третмани (антибиотска терапија, хемиски третмани).