URIAGE HYSEAC MASK 50ML

690 ден

1 на залиха

Ексфолиантна маска за кожа со комедони

1 на залиха

Шифра: 1435312 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Ексфолиантна маска за кожа со комедони

Наменета за кожа со комедони. Се користи еднаш до два пати неделно , со нежно движење на кожата. Го апсорбира вишокот на себум и обезбедува мекост на кожата, матира. Без парабени , без парфеми, безсапуни, хипоалергени, некомедогени