URIAGE MAKE-UP REMOVING JELLY 150ML

665 ден

1 на залиха

ГЕЛ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ШМИНКА 150МЛ

1 на залиха

Шифра: 1436658 Категории: , Ознаки: ,

Опис

ГЕЛ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ШМИНКА 150МЛ

Наменето за нормална до комбинирана кожа. Ја отстранува шминката и нечистотиите од кожата.

Употреба:

Со прстите нанесете на влажно лице и очи. Нежно масирајте и користете памучни блазници,  па исплакнете со вода.