*SET* URIAGE – MOISTURIZING LIPSTICK 4G X 2

390 ден

Нема на залиха

Хидратантен балзам за нега на усни х 2

Нема на залиха

Шифра: 1435566 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Хидратантен балзам за нега на усни  х 2

Хидратантен балзам за нега на усни, ја обновува, храни и заштитува кожата на усните. Се употребува секојдневно, за нега на суви усни и има долготраен ефект.

Без присуство на вода. Содржи Шеа путер и Токоферил.