URIAGE – PRURICED SOS AFTER-STINGS 15ML

545 ден

6 на залиха

СТИК ЗА ПОСЛЕ УБОДИ ОД ИНСЕКТИ 15МЛ

6 на залиха

Шифра: 1434929 Категории: , Ознаки: ,

Опис

СТИК ЗА ПОСЛЕ УБОДИ ОД ИНСЕКТИ 15МЛ

Прва помош после убод од инсекти.Брзо и ефикасно ја освежува кожата после нанесување

Убаво да се протресе пред употреба

Употреба:Се нанесува локално на местото на убодот, 3-4 пати на ден

Препорачано за новороденчиња, деца и возрасни. За лице и тело