URIAGE – THERMAL MICELLAR WATER 250ML

620 ден

1 на залиха

Термална мицеларна вода за комбинирана до масна кожа. 

1 на залиха

Шифра: 1430145 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Термална мицеларна вода за комбинирана до масна кожа. 

Термална мицеларна вода за чистење на комбинирана и мрсна кожа и за отстранување на шминка. Формулирана од мицели со голема моќ за чистење и термална вода која ја смирува кожата. Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларна вода. Не треба да се мие. Погодна за лице и очи, офталмолошки тестирана.