URIAGE – TINTED COMPACT WATER CREAM SPF30

1.095 ден

2 на залиха

КОМПАКТЕН КРЕМ СО СПФ30

2 на залиха

Опис

КОМПАКТЕН КРЕМ СО СПФ30

За сите типови кожа

Текстурата на кремот овозможува негово лесно впивање во кожата и ефикасно хидрирање и заштита

Употреба : Нанесете наутро на претходно исчистено и суво лице