VICHY – CAPITAL SOLEIL TINTED DRY TOUCH FACE FLUID SPF50+ 50ML

1.500 ден

5 на залиха

ОБОЕН ФЛУИД ЗА ЛИЦЕ СПФ50+  50МЛ

5 на залиха

Шифра: 1424208 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

ОБОЕН ФЛУИД ЗА ЛИЦЕ СПФ50+  50МЛ

За осетлива комбинирана до масна кожа

Флуид кој открива идеален тен со BB нијанса

Висока заштита од сонце UVB + UVA